Toki Haberleri

Sivas Koyulhisar Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sivas İli, Koyulhisar İlçesi’nde Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Sivas Koyulhisar 2. etap Toki Konutları projesinde Konut..

tasinmazhaber.com Sivas Koyulhisar Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sivas İli, Koyulhisar İlçesi’nde Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Sivas Koyulhisar 2. etap Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Sivas Koyulhisar Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Uşak İli, Karahallı İlçesi’nde hayata geçirilen Sivas Koyulhisar 2. Etap Toplu Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekildi. Kura çekilişi 01 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 13:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Uşak Karahallı Toki kura sonuçları

Toplam 370 adet konuttan oluşan projedeki toplam 370 adet konutun kura çekilişi gerçekleştirildi.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 276 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 94 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 276 adet 2+1 tip dairelere toplam 259 adet başvuru yapıldı. Projedeki 94 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 83 adet başvuru yapıldı. Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 85.50 metrekare, net 64.30 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Sivas Koyulhisar Toki Konutları projesinde kura çekilişi 01 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 13:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Sivas Koyulhisar Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Sivas İli, Koyulhisar İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL