Soyak Konforia nerede

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrine bağlı bulunan Arnavutköy ilçesinde Soyak Konforia projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Soyak firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Soyak Konforia projesi bünyesinde 271 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Deliklikaya Mahallesi’nde inşa edildi. Soyak Konforia projesi Deliklikaya Yolu’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Soyak Konforia projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 59 metrekare ile 215 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Soyak Konforia projesindeki 1+1 konutlar 234 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 340 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 418 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutlar ise 727 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın