Proje Haberleri

Soylular Onurkent 2 satılık daire fiyatları ne kadardır?

Soylular İnşaat kalitesi ile hayata geçmekte olan Soylular Onurkent 2 projesinde; brüt 110 metrekare – net 75 metrekare ölçülere sahip konut seçenekleri mevcuttur. Bununla birlikte konutların hepsi için konut kredisi..

tasinmazhaber.com Soylular Onurkent 2 satılık daire fiyatları ne kadardır?

Soylular İnşaat kalitesi ile hayata geçmekte olan Soylular Onurkent 2 projesinde; brüt 110 metrekare – net 75 metrekare ölçülere sahip konut seçenekleri mevcuttur. Bununla birlikte konutların hepsi için konut kredisi çekilebilmektedir. Daireler doğalgaz tesisatına, internet altyapısına, görüntülü diyafon sistemlerine ve ısı yalıtımına sahiptir. Tasarlanan ve inşa edilme aşamasında olan bu konutların toplam sayısı 24 olmaktadır. Birbirinden ayrı 2 blokta yer alan daireler aynı zamanda ses yalıtımlı olarak inşa edilmiştir. Ayrıca temelin su geçirmez ve depreme dayanıklı oluşu da dikkat çeken detaylardandır.

Bu 4 katlı 2 bloktaki daireler, yaklaşık olarak 315 bin TL fiyata sahiptir. Takas yöntemi ile alımın mümkün olmaması dışında her bir daire için belirlenen ortalama aidat 75 TL’dir.

Soylular Onurkent 2 daireleri nasıl bir konum sahip olmaktadır?

Bu konut projesinin hayata geçmekte olduğu arazi, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yer alan Yeni Mahalle’dedir. Soylular İnşaat, aynı bölgede Soylular New One & One adlı bir projeyi daha hayata geçirmiştir. Ayrıca Yeni Mahalle, Bilecik’in en huzurlu ve güvenli bölgeleri arasındadır. Bununla beraber dairelerin inşa edilmekte olduğu arazi parseli, ilçenin tam olarak kuzeydoğusunda yer alan bir bölge üzerindedir. Proje konumuna en yakın yerler arasında ise şunlar mevcuttur:

  • Saffet Şeker Ortaokulu ve İlkokulu
  • Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  • Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Kumral Abdal Anadolu Lisesi
  • Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu
  • Özel Ekin Başak Gündüz Bakım Evi – Kreş
  • Bozüyük Devlet Hastanesi
  • 2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi
  • Yeşil Camii

Görüldüğü gibi pek çok önemli mekan bu konutlara yakın mesafededir. Ayrıca market şubeleri ve otobüs durakları da bu bölgede çok fazladır.

Proje hakkında detaylı bilgi nasıl alınır?

Soylular Onurkent 2 satılık daire seçenekleri Mayıs 2022 itibariyle teslim edilmeye başlayacaktır. Bu konut projesine dair detaylı bilgi almak isteyenler, 0543 792 61 16 numarasını arayabilir.

Diğer konut projeleri için TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL