Proje Haberleri

Suadiye Kavak Apartmanı deniz manzaralı daireleriyle büyülüyor

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Suadiye Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Nora Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Suadiye Kavak Apartmanı konut projesinde inşaat çalışmaları devam etmekte ve daire..

tasinmazhaber.com Suadiye Kavak Apartmanı deniz manzaralı daireleriyle büyülüyor

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Suadiye Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Nora Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Suadiye Kavak Apartmanı konut projesinde inşaat çalışmaları devam etmekte ve daire satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikler Neler?

İstanbul konut projesi Suadiye Mahallesi’nde yer alan 3 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilmektedir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ve deniz manzaralı daireleri ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler yangın ve hırsız alarmı, beyaz eşya, vestiyer, bulaşık makinesi, beyaz eşya gibi donanımlara sahiptir. Aynı zamanda daire içlerinde ebeveyn banyosu, vestiyer, çamaşır odası, klima, panjur, teras, ankastre set gibi olanaklara da yer verilmiştir.

Konut projesi kapsamında kamera sistemi, otopark, su deposu, hidrofor, kapalı garaj gibi olanaklarda yer almaktadır. Suadiye Kavak Apartmanı konut projesinde yaşam başlamış olup, tek tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler brüt 180 metrekare olarak tasarlanmıştır. Proje kapsamında toplam 14 adet daireye yer verilmiş olup, özel dekorasyonlu daireler satışa sunulmuştur. Ayrıca daireler geniş balkonlara sahip olup 180 derece deniz manzarasına sahiptir.

Suadiye Kavak Apartmanı fiyatları ne kadar?

İstanbul konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

3+1, brüt 180 metrekare büyüklüğündeki daireler 9 milyon 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Suadiye Kavak Apartmanı nerede yer alıyor?

Konut projesi Suadiye sahil üzerinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda şehir merkezi, sağlık kurumları, eğitim kurumları, iskele, deniz otobüsü ve daha pek çok yere ve ulaşım aracına yürüme mesafesindedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0541 392 20 92 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL