Proje Haberleri

Sultaniye Konfor Konakları lansmana özel satışlar

Sultaniye Konfor Konakları projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Yalova Çiftlikköy’de bulunan proje Kargrup İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1..

tasinmazhaber.com Sultaniye Konfor Konakları lansmana özel satışlar

Sultaniye Konfor Konakları projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Yalova Çiftlikköy’de bulunan proje Kargrup İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Ayrıca site içerisinde 21 adet 2 artı 1 ve 28 adet 3 artı 1 daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 110 metrekaredir. Ayrıca net büyüklüğü 100 metrekare olmaktadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 130 metrekare olmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Bunun yanı sıra çocuk oyun parkı ve oturma alanları bulunmaktadır. Konutlarda doğalgaz kombi ısıtma sistemi bulunmaktadır . Ayrıca dairelerde 2 adet banyo mevcuttur.

Sultaniye Konfor Konakları konumu ve fiyatları hakkında

Sultaniye Konfor Konakları projesi, Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi Sultaniye Mahallesi’nde bulunmaktadır. 

Söz konusu projedeki fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca projede topraktan lansmana özel satış avantajları mevcuttur. Projede bulunan, brüt 110 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 535.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 130 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı ise 635.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca takas imkanı da bulunmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 864 12 13 veya 0 (536) 525 99 61 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL