Proje Haberleri

Sunset Evleri için yaşam başladı

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde Sunset Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Reform Yatırım İnşaat ve Avrasyaİnt firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com Sunset Evleri için yaşam başladı

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde Sunset Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Reform Yatırım İnşaat ve Avrasyaİnt firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 90 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Alemdağ Mahallesi’nde inşa edildi. Sunset Evleri projesi Elmalı Sokak No:15’te yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sunset Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 105 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Sunset Evleri projesindeki 1+1 konutlar 699 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 1 milyon 659 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL