Proje Haberleri

Sur Yapı Antalya Turkuaz fiyat listesi

Sur Yapı firması tarafından Antalya İli, Kepez İlçesi, Kepez Mahallesi’nde hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışlar ve kampanyalar devam ederken Sur Yapı Antalya Turkuaz..

tasinmazhaber.com Sur Yapı Antalya Turkuaz fiyat listesi

Sur Yapı firması tarafından Antalya İli, Kepez İlçesi, Kepez Mahallesi’nde hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışlar ve kampanyalar devam ederken Sur Yapı Antalya Turkuaz fiyat listesi 2020 yılı Eylül ayı itibarı ile belli oldu. Teslimlerin hemen yapıldığı Sur Yapı Antalya Park Etabı projesinde kalan son dairelerin..

Proje özelikleri neler?

Toplam 19 bin adet konut yer verildiği Sur Yapı Antalya projesi Sur Yapı Turkuaz, Sur Cadde ve Sur Yapı Park Etabı olmak üzere toplam 3 etaptan meydana geliyor. Teslimlerin başladığı projede inşaat çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. 1 milyon 300 bin metrekare büyüklüğe sahip proje alanı üzerinde konutların dışında ayrıca ticari üniteler, sağlık kurumları, alışveriş merkezi, hastane, müze gibi bir çok sosyal alana da yer veriliyor. Proje genelinde 47 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde daire seçeneklerine yer veriliyor. Proje genelinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabı

Sur Yapı tarafından 8 milyar TL yatırımla Antalya’nın Kepez İlçesi’nde inşa edilen Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı göletleri, yeşil alanları ve rengarenk çiçekleri ile dikkat çekiyor. Toplam 1.105 adet konutun yer aldığı bu etapta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor.

Bu etapta yer alan 1+1 dairelerin büyüklükleri 55 ile 68 metrekare arasında değişiyor. Projede 5 farklı 1+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. 2+1 dairelerin büyüklükleri 87 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. Projede 11 farklı 2+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. 3+1 dairelerin büyüklükleri 143 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. Projede 7 farklı 3+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 206 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. Projede 5 farklı 4+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor.

Sur Yapı Antalya Turkuaz fiyat listesi

Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabında yer alan dairelerin 2020 yılı Eylül ayı itibarı ile fiyatları güncellendi. Yeni fiyatlar şu şekilde belirlendi.

Projede yer alan 1+1 tip dairelerin fiyatları 235 bin TL’den başlıyor.

Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 375 bin TL’den başlıyor.

Projede bulunan 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 575 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı Antalya projesi içerisinde yer alan dairelere 120 vadeli sabit taksit ödeme fırsatı ile ödeme yaparak daire sahibi olmak mümkün olabiliyor.

Tel: 444 5 787

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL