Sur Yapı Antalya Turkuaz’da 180 ay vade fırsatı

Antalya ilinin gözde ilçelerinden biri olan Bornova ilçesinde Sur Yapı Antalya Turkuaz projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Sur Yapı Antalya Turkuaz projesi bünyesinde bin 105 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on bir katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sur Yapı Antalya Turkuaz projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 85 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri beş farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Sur Yapı Antalya Turkuaz  etabında yer alan 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerde yeni ödeme planı dahilinde fiyatlar güncellendi. Bu etapta yer alan 85 ile 124 metrekare arasındaki 2+1 dairelerin fiyatları 315 bin TL’den başlıyor. 133 ile 170 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklere sahip 3+1 dairelerin fiyatları 491 bin TL’den başlıyor. 201 ile 226 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklere sahip 4+1 dairelerin fiyatları ise 741 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kepez Mahallesi’nde inşa ediliyor. Sur Yapı Antalya Turkuaz projesi Antalya Bulvarı 5. Temmuz Kurtuluş Caddesi No: 2 / 1’de hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konut projesinin 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın