Emlak Haberleri Kampanyalar

Sur Yapı Antalya yüzde 0.64 faiz oranı ile satışta

Sur Yapı kamu bankalarının faiz düşürmesinin hemen akabinde faiz oranlarını yüzde 0.69 oranına düşürmüştü. Kamu bankaları tekrar tarihin en uygun faiz oranı olan yüzde 0.64 oranına düşürdü. Firma şimdi de..

tasinmazhaber.com Sur Yapı Antalya yüzde 0.64 faiz oranı ile satışta

Sur Yapı kamu bankalarının faiz düşürmesinin hemen akabinde faiz oranlarını yüzde 0.69 oranına düşürmüştü. Kamu bankaları tekrar tarihin en uygun faiz oranı olan yüzde 0.64 oranına düşürdü. Firma şimdi de bunun üzerine yeni bir kampanya başlattı. Artık firmanın Türkiye’de hayata geçirdiği ve satışı devam eden projelerinde farklı peşinat ödemeleri ve uygun faiz oranı ile satışlar devam ediyor. Kampanyaya dahil olan projelerden biri de Sur Yapı Antalya projesi oldu.

Sur Yapı tarafından 8 milyar TL yatırımla Antalya’da hayata geçirdiği projede başlatılan bu yeni kampanyaya dahil oldu. Sur Yapı Turkuaz, Sur Cadde ve Park Etabı olmak üzere üç farklı etaptan meydana gelen  projenin ilk etabının kaba inşaatının tamamlandığı projenin diğer iki etabının da ise aynı anda yükselmeye devam ediyor. Projede toplam 6 bin 417 bağımsız konut ve iş yerinin teslimleri için artık sona yaklaşıldı. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip Sur Yapı Antalya projesi 19 bin bağımsız bölümden meydana geliyor. Projenin Park etabında teslimler başladı.

Proje özellikleri neler?

Toplam 23 ülkeden talep toplandığı Sur Yapı Antalya projesi 1 milyon 300 bin metrekare yüzölçümlü arsa parseli üzerinde hayata geçiriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki daire seçeneklerimden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin alanları 55 metrekareden başlıyor 226 metrekareye kadar çıkıyor. Projede satılık daire fiyatları ise 222 bin TL’den başlıyor.

Proje içerisinde 260 bin metrekarelik bir alana sahip dev şehir parkı ve yeşil alanlar yer almaktadır. Projede ayrıca tramvay, müze, kütüphane, eğitim kurumları, sağlık kurumları, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, yürüyüş yolu alışveriş merkezi, teknokent de bulunuyor. Proje içerisinde ayrıca 1,3 kilometrelik Alışveriş Caddesi, organik pazar yeri, akaryakıt istasyonu, elektrikli araç şarj istasyonu da yer alıyor. 

Sur Yapı Antalya fiyatları ne kadar?

Projede 55 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 tip daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin fiyatları 236 bin TL’den, 2+1 tip dairelerin fiyatları 302 bin TL’den, 3+1 tip dairelerin fiyatları 419 bin TL’den ve 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 696 bin TL’den başlıyor.

Kampanya kapsamında liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Örneğin Sur Yapı Antalya projesinin Sur Cadde etabında 60 metrekare 1+1 dairenin liste fiyatı 236 bin TL. Liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapıldıktan sonra daire fiyatı 212 bin 400 TL’ye düşmektedir. 

Projenin Sur Cadde etabında 60 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde ofisler de yer alıyor. Projedeki 60 metrekare ile 76 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki 1+1 ofis fiyatları 228 bin TL’den, 109 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki 2+1 ofis fiyatları ise 395 bin TL’den başlıyor.

Kampanyaya göre ödeme seçenekleri neler?

Yüzde 10 indirim fırsatı sunulan Sur Yapı Antalya projesinde kampanya kapsamında 12 ay ödemesiz dönem de bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat, kalan yüzde 90 oranı için ise 180 ay vade ve yüzde 0.64 faiz oranı ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik ilk 12 ay ödeme yapmanıza gerek yok.

Projede ayrıca yüzde 35 peşinat ödeme yaparak daire sahibi olabiliyorsunuz. Daha sonra 6. 12. ve 24.aylarda yüzde 10 vade farksız ara ödeme ve kalan tutar için 48 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Sur Yapı Antalya nerede yer alıyor?

Hemen önünde yer alan Antalya Bulvarı üzerinden Antray ile şehir merkezine ulaşımın olduğu Sur Yapı Antalya projesi Kepez, Santral Mahallesi, Kepez / Antalya adresinde yer alıyor.

Tel: 444 5 787

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL