Emlak Haberleri Kampanyalar

Sur Yapı Topkapı Evleri 180 ay taksitle

İstanbul’a bağlı bulunan Eyüp ilçesinde Sur Yapı Topkapı Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat..

tasinmazhaber.com Sur Yapı Topkapı Evleri 180 ay taksitle

İstanbul’a bağlı bulunan Eyüp ilçesinde Sur Yapı Topkapı Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar 10 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Konut projesi bünyesinde 224 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Proje özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de sekiz farklı plandan oluşuyor. Konutlar 49 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Sur Yapı Topkapı Evleri ödeme planı nedir?

Bahsi geçen konutlar için bir yıl ödeme olmadan 0,64 faiz oranı ile 180 ay boyunca taksitlendirme mümkün. Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde yüzde 20 indirim de yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Konut projesindeki 1+1 konutlar 775 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 78 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 410 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Proje kapsamında inşa edilmiş olan 4+1 konutların fiyatları 2 milyon 496 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL