Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe nerede

Google Haberlere Abone Ol

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi bünyesinde 268 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on dokuz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Zümrütevler Mahallesi’nde inşa ediliyor. Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi Yabanlalesi Sokak No:4’te hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 63 metrekare ile 527metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri sekiz farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 536 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 803 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesinde bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 364 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 4+1 konutların fiyatları ise 2 milyon 39 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın