“Taksitler Garanti BBVA’dan” konut kredisi fırsatı

Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyası ile birlikte Gayrimenkul sektöründe hareketliliği artıran konut kredisi kampanyalara bir yenisi daha eklendi.

Kamu bankalarının konut kredisindeki faiz oranlarını yüzde 1’in altına düşürmesinin ardından yeni bir kampanya Garanti Bankasından geldi.

Banka’nın sunduğu kampanyasıyla konut alıcısının son taksitleri Banka tarafından ödeniyor.

Garanti BBVA Mortgage tarafından yapılan kampanyada, 750 bin liraya kadar kullanılan konut kredileri için; 60-83 ay vadeli konut kredilerinde son iki taksit, 84-119 ay vadeli konut kredilerinde son dört taksit, 120-240 ay vadeli konut kredilerinde ise son altı taksit Garanti BBVA tarafından ödeniyor.

Kampanya “sektöre yeni bir soluk” getirecek

Konut almak isteyenlere ödemede kolaylık sağlayan gayrimenkul firmalarının ve bankaların kampanyalarına bugün bir yenisi daha eklendi.

Konut kredisinde yeni bir dönem olarak nitelendirilen Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyası, konut kredisi vade sayısına bağlı olarak konut alıcılarının son 2, 4 veya 6 taksitini Garanti BBVA karşılıyor.

Kampanya hakkında görüşlerini açıklayan Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, sektörde yeni bir dönemin açılacağına işaret ederek şöyle konuştu:

Konut finansmanında yenilikçi ürünlerimizle her zaman müşterilerimiz için fark yaratmaya, onlara en uygun şartlarla kredi kullandırmaya gayret ediyoruz.

Yeni konut almak isteyen ve kredisini bankamızdan kullanan müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyasının da bu anlamda sektöre yeni bir soluk getireceği inancındayız.

Özellikle son iki ayda konut satışlarında yaşanan hareketlilik sevindirici bir grafik sergilerken, müşterilerimizin taksitlerini üstlendiğimiz yeni kampanyamızın da sektöre olumlu katkı sunarak konut almak isteyenleri memnun edeceğini düşünüyoruz.

Kampanyaya nasıl başvuruluyor?

Şartlara uygun kredi kullanan konut alıcılarının son taksitlerini ödeyen Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyasına; Garanti BBVA şubelerinden, 444 3846 telefon numarasından ya da www.garantimortgage.com İnternet adresi üzerinden detaylı bilgi alıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

 

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın