Proje Haberleri

Tavas Bağlar Yaşamkent fiyatları

Denizli ilinin Tavas ilçesinde Tavas Bağlar Yaşamkent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen konut projesi Demirten İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Tavas Bağlar Yaşamkent fiyatları

Denizli ilinin Tavas ilçesinde Tavas Bağlar Yaşamkent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen konut projesi Demirten İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Konut projesi bünyesinde 4 konut bloğunda toplam 63 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Tavas Bağlar Yaşamkent nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kızılcabölük Mahallesi’nde inşa edildi. Tavas Bağlar Yaşamkent projesi konum olarak ilgi çekiyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Konut projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 120 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda.

Tavas Bağlar Yaşamkent projesindeki 2+1 tip konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 350 bin TL’den başlıyor.

Denizli, Tavas ilçesinde hayata geçirilen konut projesinde yer alan dairelerin tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Tavas Bağlar Yaşamkent nerede yer alıyor?

Açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kapalı, spor salonu, açık fitness alanı, yürüyüş yolu, oturma alanları, çocuk oyun alanı gibi sosyal alanlar yer almaktadır.

Tavas Kent Ormanı’na komşu, Bağlar Mesireliğine 700 metre, Tavas Şehir Merkezine 1750 metre mesafede yer alan konut projesi Yaka Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 9 Tavas / Denizli adresinde yer alıyor.

Konut projesi konum olarak Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi ile PAÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu arasında Atatürk Bulvarı üzerinde yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL