Tek Merve Plaza hemen teslim

İstanbul şehrine bağlı bulunan Ümraniye ilçesinde Tek Merve Plaza projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Tek Merve İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bünyesinde daire, ticari konut ve ofislere yer veriyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar toplamda üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan iki blokta konutlar, tek blokta da ofisler olacak şekilde planlandı. Tek Merve Plaza projesi bünyesinde 74 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Tek Merve Plaza projesi Küçüksu Caddesi’nde konumlandırılmış durumda. Lokasyon olarak da dikkat çeken proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve  15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı yollarının yanında yükseldi. AVM’ye de bir dakikalık mesafede bulunan projenin karşısında Akyaka Alışveriş Merkezi bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Tek Merve Plaza projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 83 metrekare ile 112 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Tek Merve Plaza projesinde bulunan konutların fiyatları 450 bin TL ile 660 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0216 523 4184

 

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın