Proje Haberleri

Tekinoğlu Syedra Garden sıfır faiz fırsatı ile satışta

Tekinoğlu İnşaat firması tarafından Antalya İli, Alanya İlçesi, Demirtaş Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Tekinoğlu Syedra Garden Alanya projesinde satışlar başladı. Projede yer alan dairelere sıfır faiz fırsatı ile sahip olma..

tasinmazhaber.com Tekinoğlu Syedra Garden sıfır faiz fırsatı ile satışta

Tekinoğlu İnşaat firması tarafından Antalya İli, Alanya İlçesi, Demirtaş Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Tekinoğlu Syedra Garden Alanya projesinde satışlar başladı. Projede yer alan dairelere sıfır faiz fırsatı ile sahip olma fırsatı sunuluyor.

Proje özellikleri neler?

Demirtaş Mahallesi’nde denize yaklaşık 300 metre mesafede yer alan 4 bin 379 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan proje iki adet konut bloğundan meydana geliyor. Toplam 63 adet daireden meydana gelen projede yer alan konut blokları zemin kat + 7 normal kat olmak üzere toplam 8 katlı olarak projelendirilmiş durumda.

01 Mart 2021 tarihinde inşasına başlanması planlanan Tekinoğlu Syedra Garden Alanya projesinde 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 60.75 metrekare ile 108 metrekare arasında değişiyor. Projede yer alan 1+1 tip daireler 60.75, 62 ve 69 metrekare büyüklüklerinde tasarlandı. Projede yer alan 2+1 tip daireler ise 102 metrekare ve 108 metrekare olarak tasarlandı.

Tekinoğlu Syedra Garden Alanya fiyatları ne kadar?

Tekinoğlu Syedra Garden Alanya projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairelerin tipine, dairelerin büyüklüğüne, bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre değişiklik gösterecek şekilde satışa sunuluyor.

Projede yer alan 1+1 tip daireler 29 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  Projedeki 2+1 tip daireler ise 75 bin Euro’dan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak için yüzde 50 peşinat ödeniyor. Yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 6 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile ödeme yaparak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Projede site özelikleri

Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, çocuk oyun alanı, 7 / 24 güvenlik sistemi, açık otopark, jeneratör, uydu sistemi, dinlenme odası, fitness salonu, oturma alanları gibi özellikler yer alıyor. 01 Mart 2021 tarihinde inşaatına başlanması planlanması projenin 30 Ocak 2022 tarihinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje künyesi

Adres: Demirtaş Mahallesi, Alanya / Antalya
Konut tipleri : 1+1, 2+1
Konut büyüklükleri : 60.75 – 108
Konut kat sayısı : 8 kat
Projenin başlama tarihi: 01 mart 2021
Projenin teslim tarihi : 01 Ocak 2022

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL