Tekirağa Konakları’nda banka kredisiyle ödeme

Google Haberlere Abone Ol

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde, Altan İnşaat şirketince gerçekleştirilen Tekirağa Konakları konut projesi, toplam 23 bin 122 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Projede 6 blokta toplam 108 adet daire var. Ayrıca 20 de mağaza bulunuyor. Projede 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 2+1 tipteki daireler 106 metrekareden başlayan büyüklüklerde, 3+1 tipteki daireler ise 149 metrekare ila 162 metrekare arasında büyüklüklerde tasarlanarak alıcıya sunulmuş durumda bulunuyor.

Proje, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Konut projesi ödeme alternatifleri

Tekirağa Konakları konut projesindeki 3+1 tipteki daireler 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Projede banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca yüzde 0,99 faiz oranıyla banka kredisi kullanabilme seçeneği de mevcut.

Konut projesi sosyal donatıları

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor. Tekirağa Konakları konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık otopark ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği var.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör bulunuyor. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış projede split klima da mevcut. Ebeveyn banyolu projede balkon da yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Tekirağa Konakları konut projesi, aile yaşamına uygun olarak gerçekleştiriliyor.

Konut projesinin konumu?

Konut projesi, Atatürk Bulvarı’na 600 metre, çevre yoluna 450 metre mesafede yer alıyor. Proje; Tekirdağ Devlet Hastanesi, Namık Kemal Üniversitesi, Tekira AVM ve Otogar’a da yakın konumda.

Tekirağa Konakları konut projesi, 100. Yıl Mah. Doruk Sok. Süleymanpaşa/Tekirdağ adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0536 265 16 26 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın