Teos Life Residence konut fiyatları

İzmir’in Seferihisar ilçesinde, OnHas Yapı firması imzasıyla hayata geçirilen Teos Life Residence konut projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

5 blokta toplam 44 adet daireden meydana gelen konut projesindeki bloklar, 4 katlı olarak tasarlanmış durumda. Sadece 3+1 tipte dairelerin yer aldığı konut projesinde, dairelerin büyüklükleri 110 metrekare ila 165 metrekare arasında değişiyor.

Sahiplerine hemen teslim edilebilir durumdaki konut projesinin yüzde 78’i satıldı.

Teos Life Residence projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 3+1 tipteki dairelerin fiyatları 389 bin TL’den başlıyor. Projedeki tüm konutlar, banka kredisine uygun durumda bulunuyor.

Konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, kafe, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, merkezi uydu sistemi, güneşlenme terası, masa tenisi ve bilardo gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış olan Teos Life Residence projesinde intercom sistemi de bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan projede, dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Asansörlü konut projesinde, dairelerde split klima da bulunuyor.

Kapıcı hizmetinin de bulunduğu konut projesi, şık ve modern tasarımıyla ilgi görüyor. Ailelere uygun olarak tasarlanan konut projesi, konforlu yapısı nedeniyle çok talep görüyor. Projenin örnek dairesi hazır durumda bulunuyor.

Teos Life Residence projesi nerede yükseliyor?

Seferihisar’ın ilk ve tek rezidans konseptli projesi olan konut projesi, İlçe Jandarma Komutanlığı’nın hemen yanında bulunuyor. Şehir merkezine 1 kilometre, Sığacık’a 7 kilometre, Teos Antik Kenti’ne yaklaşık 7 kilometre, otoban gişelerine 17 kilometre, Güzelbahçe’ye 20 kilometre, Urla’ya 30 kilometre uzaklıktaki konut projesi, Seferihisar Cad. İlçe Jandarma Komutanlığı hizası No: 114 Seferihisar/İzmir adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0232 238 0 600 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün durumda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın