Proje Haberleri

Teos Life Residence nerede

İzmir’in Seferihisar ilçesinde Teos Life Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje OnHas Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Teos Life Residence nerede

İzmir’in Seferihisar ilçesinde Teos Life Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje OnHas Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 56 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çolak İbrahim Bey’de inşa edildi. Teos Life Residence projesi İzmir Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Teos Life Residence projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 110 metrekare.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Teos Life Residence projesindeki 3+1 konutlar 509 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutlar alıcılarına konforlu bir yaşam sunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL