Proje Haberleri

The Holl nerede yükseldi

İstanbul’un Pendik ilçesinde The Holl projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Metal Yapı Konut firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor. Modern mimarisi ile..

tasinmazhaber.com The Holl nerede yükseldi

İstanbul’un Pendik ilçesinde The Holl projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Metal Yapı Konut firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. The Holl projesi bünyesinde 90 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on dört katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kaynarca Mahallesi’nde bulunuyor. Proje D-100 Yanyolu’nda inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

The Holl projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+0 ve 1+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 75 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. The Holl projesinde bulunan 1+0 konutlar 357 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 1+1 dairelerin fiyatları ise 511 bin 918 TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL