Proje Haberleri

Time Life İstanbul fiyat

İstanbul ilinin Ümraniye mevkiinde Time Life İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje AYKPlus Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması..

tasinmazhaber.com Time Life İstanbul fiyat

İstanbul ilinin Ümraniye mevkiinde Time Life İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje AYKPlus Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Proje bünyesinde 107 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje 22 katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Time Life İstanbul projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 1+1 konutlar 440 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Time Life İstanbul projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 540 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Tatlısu Mahallesi’nde yükseliyor. Time Life İstanbul projesindeki daireler Şahin Caddesi’nde yer alıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL