Proje Haberleri

Tms Yapı Tepe Park satışları başladı

Tms Yapı Tepe Park projesi geniş özellikleri ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje TMS Yapı Mühendislik Mimarlık firması tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Tms Yapı Tepe Park satışları başladı

Tms Yapı Tepe Park projesi geniş özellikleri ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje TMS Yapı Mühendislik Mimarlık firması tarafından hayata geçirilmektedir. 5.133 metrekarelik arsa içerisinde 4 bloktan oluşan daireler bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

5.133 metrekarelik arsa içerisinde 4 bloktan oluşan daireler bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 102 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 180 metrekare olmaktadır. Site içerisinde araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı ve spor alanları bulunmaktadır. Konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Mutfak içerisinde ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan 3’lü ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Ayrıca yatak odalarında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır.

Tms Yapı Tepe Park konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Konya’nın Selçuklu İlçesi Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde bulunmaktadır.
Tms Yapı Tepe Park projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 102 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 465.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 170 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 775.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 180 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 875.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (332) 233 08 67 veya 0 (536) 315 77 53 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL