İhaleler Toki Haberleri

Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından Ankara İli, Altındağ İlçesi, Cinderesi’nde kentsel dönüşüm ve gelişim kapsamında hayata geçirilecek olan Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi gerçekleştirildi. Toki..

tasinmazhaber.com Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından Ankara İli, Altındağ İlçesi, Cinderesi’nde kentsel dönüşüm ve gelişim kapsamında hayata geçirilecek olan Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi gerçekleştirildi.

Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi yapıldı

Toplam 451 adet dairenin yer aldığı Toki Ankara Altındağ Cinderesi ihalesi bugün gerçekleştirildi. Konut projesinin ihalesi 21 Ocak 2020 tarihinde Salı günü saat 14:30’da yapıldı. İhale T.C. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul posta adresinde gerçekleştirildi.

Toki Ankara Altındağ Cinderesi ilahesi yapılan toplu konut projesinde 451 adet daireden başka ayrıca 5 adet ticari ünitenin yer aldığı 1 adet ticaret merkezi, 1 adet cami, altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yer alıyor. Projede ayrıca spor alanları, oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanları da yer alacak. Açık ihale usulü ile ihale edilen proje ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanması gerekiyor. İşe başlanma tarihinde sonra 650 takvim gününde ise işin bitirilmesi gerekiyor.

Projedeki daire tipleri neler?

Toplu Konut projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine yer alması bekleniyor. Toki Ankara Altındağ Cinderesi evleri projesinde yer alan konut bloklarının Toki’nin yatay mimariye ve yerel mimari özelliklere önem vererek tasarladığı projelerden biri olması bekleniyor. Projede yatay mimari esas alınarak hayata geçirilecek.

Toki 100 bin konut projeleri hakkında bilgi almak için tıklayınız…

İhaleye katılmak isteyenlerin teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vermeleri gerekiyor. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi ise ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.

Toki Ankara Altındağ Cinderesi projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL