Toki Haberleri

Toki Bursa millet bahçesi ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bursa Soğanlı Millet Bahçesi ihalesi yapılmıştır. İhale 27 Temmuz 2021 Salı günü gerçekleştirilmiştir. Toki Bursa Millet Bahçesi içerisinde millet kıraathanesi..

tasinmazhaber.com Toki Bursa millet bahçesi ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bursa Soğanlı Millet Bahçesi ihalesi yapılmıştır. İhale 27 Temmuz 2021 Salı günü gerçekleştirilmiştir. Toki Bursa Millet Bahçesi içerisinde millet kıraathanesi de yer almaktadır.

Toki Bursa Millet Bahçesi 80.637 metrekarelik alanı kapsayacaktır. Millet bahçesi projesi içerisinde; çocuk oyun alanları, gezinti yolları, bisiklet ve koşu yolları gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. Ayrıca proje içerisinde 2 bin 524 ağaç, 40 bin 413 çalı bulunmaktadır. Üstelik proje içerisinde 59 bin 976 metrekarelik yeşil alan bulunmaktadır.

Millet bahçesi projesinde, çok amaçlı etkinlik alanı ve piknik alanı yer alacaktır. Bunun yanı sıra 4 adet engelli olmak üzere 101 araçlık açık otopark da bulunmaktadır. Vatandaşların ihtiyaç duyacağı sosyal alanların bulunduğu millet bahçesi projesinde meyve bahçeleri, futbol ve voleybol sahaları gibi spor alanları da bulunmaktadır.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL