Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli başvuruları başlıyor

Google Haberlere Abone Ol

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli mevkiinde inşa ettirilen projelerindeki stoklarda yer alan konutlar için başvurular yarın başlıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapıldıktan sonra Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Çölgüzeli Mevkiinde hayata geçirilen 870 adet dairenin yer aldığı Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projesindeki 458 adet daire, Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Çölgüzeli Mevkiinde hayata geçirilen 736 adet dairenin yer verildiği Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projesindeki 222 adet daire ve Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Çölgüzeli Mevkiinde 2. etap 2. bölgede yer alan 566 adet daireden meydana gelen Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projesindeki 58 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.

Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projelerinde yer alan ve stoklarda yer alan toplam 738 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Tamamı 2+1 tipindeki dairelerden meydana gelen Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projelerindeki daireler 10 Ocak 2019 ile 28 Haziran 2018 tarihleri arasında açık satış yöntemi ile satışa sunulacak.

Toki Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli projelerinde yer alan daireler yüzde 10 peşinat, 96 ay vade, yüzde 15 peşinat, 108 ay vade veya yüzde 25 peşinat, 120 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 121.025 TL ile 145.641 TL arasında değişmektedir.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın