Toki Haberleri

Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayaşehir, Kayabaşı’nda İstanbul Başakşehir Kayabaşı 22. bölge 862 Konut Projesi,..

tasinmazhaber.com Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayaşehir, Kayabaşı’nda İstanbul Başakşehir Kayabaşı 22. bölge 862 Konut Projesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 869 ada 3-4 parsel 399 Konut Projesi ve İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap 753 Konut Projesi (49 adet 1+1 ve 143 adet 4+1) kapsamında yer alan konutların kura çekilişi başladı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından tarafından hayata geçirilen üç farklı projedeki toplam 192 adet konutun kura çekilişi bugün yapılıyor. Kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayaşehir, Kayabaşı’nda inşa edilen İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap 753 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 09 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 10:00’da başladı. Hayata geçirilen proje  içerisinde kura çekilişi yapılacak olan daireler 1+1 ve 4+1 tip dairelerden meydana geliyor.  Toplam 753 adet konuttan meydana gelen projede 49 adet 1+1 ve 143 adet 4+1 tip daire olmak üzere toplam 192 adet daire kura yöntemi ile satışa sunulmuştu. 

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap 753 Konut projesinde yer alan 1+1 tip dairelerin fiyatları 221 bin 545 TL’den başlıyor. Fiyatlar 308 bin 975 TL’ye kadar yükseliyor. 1+1 tip dairelerde taksitler ise 1.385 TL’den başlıyor.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap 753 Konut projesinde yer alan 4+1 tip dairelerin fiyatları 498 bin 979 TL’den başlıyor. Projede 4+1 daire fiyatları 759 bin 800 bin TL’ye kadar yükseliyor. 4+1 tip konutlarda aylık taksitler ise 3.119 TL’den başlıyor.

Projedeki 1+1 tip dairelere yüzde 25 peşinat ödeme ve 120 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olmak mümkün olabiliyor. 4+1 tip konutlarda ise yüzde 25 peşinat ödeme ve 120 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olmak mümkün olabiliyor.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap 753 Konut projesinde kura çekilişi 09 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 10:00’da başladı. Proje Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları

Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayaşehir, Kayabaşı’nda inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL