Toki Haberleri

Toki Karaman Kırbağı kura sonuçları belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Karaman İli, Merkez İlçesi, Kırbağı Mahallesi’nde 100 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme..

tasinmazhaber.com Toki Karaman Kırbağı kura sonuçları belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Karaman İli, Merkez İlçesi, Kırbağı Mahallesi’nde 100 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirilmiştir. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Toki Karaman Kırbağı kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha eklenmektedir. Karaman İli, Merkez, Kırbağı Mahallesi’nde hayata geçirilen Karaman Merkez Kırbağı Mahallesi 811 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlanmıştır. Kura çekilişi 08 Haziran 2021 Salı günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede konutların dışında ayrıca ticaret merkezi,  cami, çocuk oyun alanı ve açık otopark alanları da yer alıyor.

Toki Karaman Kırbağı kura sonuçları

Toplu konut projesinde toplam 811 adet daire yer almaktadır. Bu dairelerin tamamı için kura çekilişi gerçekleştirilmiştir.  Binalar Bodrum kat+ Zemin kat+ 4 normal katlı olarak hayata geçirilmektedir. Kura çekilişi yapılan dairelerin 560 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Çekilişi yapılan dairelerin 251 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Projede yer alan 560 adet 2+1 tip dairelere toplam 459 adet başvuru yapılmıştır. Ayrıca 251 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 196 adet başvuru yapılmıştır.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 86.12 metrekare, net 68.50 metrekare olarak tasarlanmıştır. Toplu konut projesinde yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 101.20 metrekaredir. Net olarak ise 80.90 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 175 bin 672 TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 208 bin 600 TL’den başlıyor.

Toplu konut projesinde yer alan 2+1 daireler yüzde 10 peşinat ve 180  veya 240 ay vade ile ödeme yaparak sahip olmak mümkün olabiliyor. Projedeki 3+1 tip dairelere yüzde 10 peşinat, 180 veya 240 ay vade ile ödeme yapılabilmektedir.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde kura çekilişi 08 Haziran 2021 Salı günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılmıştır. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak kura çekilişi yayınlanmıştır.

Toki Karaman Kırbağı kura sonuçları

Projede kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Kura listesine ulaşmak için tıklayınız….

Karaman İli, Merkez, Kırbağı Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL