İhaleler Toki Haberleri

Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Cihanbeyli İlçesi, Bahçelievler Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki Konya Cihanbeyli..

tasinmazhaber.com Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Cihanbeyli İlçesi, Bahçelievler Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler ihalesi 29 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler ihalesi

210 adet daireden meydana gelen konut projesinin ihalesi 29 Eylül 2020 tarihinde Salı günü Saat: 14:00’da e-ihale yöntemi ile yapıldı. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edildi.

Projede 210 adet konutun dışında ayrıca 1 adet 3 dükkanlı ticaret merkezi ve 1 adet cami de yer alıyor. İhale kapsamında ayrıca alt yapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor. İhalesi yapılan proje tünel kalıp sistemi ile hayata geçirilecek.

Proje 500 günde tamamlanacak

Toki Konya Cihanbeyli Bahçelievler Evleri projesinin yer tesliminden itibaren 400 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Projeye sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde yer tesliminin yapılarak başlanması gerekiyor. Projede 2+1 ve 3+1 tip konutların yer alması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL