İhaleler Toki Haberleri

Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Samsun İli, 19 Mayıs İlçesi, Yeşilova Mahallesi‘nde inşa edilecek olan Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki..

tasinmazhaber.com Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Samsun İli, 19 Mayıs İlçesi, Yeşilova Mahallesi‘nde inşa edilecek olan Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova ihalesi 29 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova ihalesi

297 adet konuttan meydana gelen konut projesinin ihalesi 29 Eylül 2020 tarihinde Salı günü Saat: 14:30’da e-ihale yöntemi ile yapıldı. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edildi.

Projede 297 adet konutun dışında ayrıca 1 adet cami de yer alıyor. İhale kapsamında ayrıca alt yapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor. İhalesi yapılan proje tünel kalıp sistemi ile hayata geçirilecek.

Proje 500 günde tamamlanacak

Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova Evleri projesinin yer tesliminden itibaren 400 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Projeye sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde yer tesliminin yapılarak başlanması gerekiyor. Projede 2+1 ve 3+1 tip konutların yer alması bekleniyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vermeleri gerekiyor. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi ise ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.

Toki Samsun 19 Mayıs Yeşilova konutları projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL