Toki Haberleri

Toki Sivas Zara 2. etap kura sonuçları

Sivas Zara Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından Sivas İli, Zara İlçesi’nde hayata geçirilen Toki Sivas Zara 2. etap 1. Bölge konutları projesinde kura çekilişi bugün..

tasinmazhaber.com Toki Sivas Zara 2. etap kura sonuçları

Sivas Zara Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından Sivas İli, Zara İlçesi’nde hayata geçirilen Toki Sivas Zara 2. etap 1. Bölge konutları projesinde kura çekilişi bugün gerçekleşecek.

Zara Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen Toki Sivas Zara 2. etap Evleri projesinde toplam 642 adet daire yer almaktadır. Sivas Zara 2. etap Belediye Evleri projesinde yer alan 642 adet dairenin hak sahibi belirleme kurası 02 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 15:00’te Yeni Cami Mahallesi Kızılırmak 2. Etap Sosyal Tesisleri içerisinde yer alan Belediye Düğün Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Toki Sivas Zara 2. etap Evleri projesinde yer alan daireler 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor. 2+1 daireler Alt Gelir Grubuna ait daireler olarak belirlenirken 3+1 daireler ise Standart Grubuna ait daireler olarak belirlendi.

Yüzde 12, 15 ve 20 peşinat ödedikten sonra sırasıyla 180 ay, 216 ay ve 240 vade ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL