İhaleler Toki Haberleri

Toki Van Tuşba Bardakçı ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Van İli, Tuşba İlçesi, Bardakçı Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Van Tuşba Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki Van Tuşba ihalesi..

tasinmazhaber.com Toki Van Tuşba Bardakçı ihalesi yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Van İli, Tuşba İlçesi, Bardakçı Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Van Tuşba Konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toki Van Tuşba ihalesi 28 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

Toki Van Tuşba Bardakçı ihalesi

303 adet daireden meydana gelen konut projesinin ihalesi 28 Eylül 2020 tarihinde Pazartesi günü Saat: 14:00’da e-ihale yöntemi ile yapıldı. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edildi.

Projede 3030 adet konutun dışında ayrıca 1 adet 3 dükkanlı ticaret merkezi ve 1 adet cami de yer alıyor. İhale kapsamında ayrıca alt yapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor. İhalesi yapılan proje tünel kalıp sistemi ile hayata geçirilecek.

Proje 500 günde tamamlanacak

Toki Van Tuşba Evleri projesinin yer tesliminden itibaren 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Projeye sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde yer tesliminin yapılarak başlanması gerekiyor. Projede 2+1 ve 3+1 tip konutların yer alması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL