Trabzon 1461 Rezidans fiyat

Google Haberlere Abone Ol

Trabzon ilinin Merkez bölgesinde Trabzon 1461 Rezidans projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Baysal İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Trabzon 1461 Rezidans projesi bünyesinde 522 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on bir katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar konumu itibariyle de ilgi görüyor. Trabzon 1461 Rezidans projesindeki konutlar Çukurçayır Mahallesi’nde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Trabzon 1461 Rezidans projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 75 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 1+1 konutlar 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Trabzon 1461 Rezidans projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 210 bin bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan konutlardan 4+1 olanlar ise 325 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın