TradeMark Studios nerede yükseliyor?

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Adnan Kılıçoğlu İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen TradeMark Studios konut projesi, toplam 3 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

165 adet konuttan meydana gelen projede, 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler yer alıyor. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 60 metrekare, 2+1 tipteki daireler ise 80 metrekare ila 90 metrekare arasında büyüklüklere sahip olacak şekilde tasarlandı.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

TradeMark Studios konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla, konut projesindeki 2+1 tipteki daireler ise 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

7 katlı olarak tasarlanan konut projesinde satılık 10 adet daire yer alıyor. Konut projesinde ipotek kredisi programından yararlanarak daire sahibi olabilmek mümkün. Ayrıca yüzde 10 indirimli 0.98 faiz oranlı vadeli ödeme planı oluşturabilmek de mümkün.

TradeMark Studios konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birbirinden zengin sosyal donatı alanları var. Projede açık yüzme havuzu, açık hava sineması, kahve terası, restoran, kafe, hamam, fitness merkezi, sinema, yürüyüş alanı, sauna, kameralı güvenlik, açık otopark ve masa tenisi gibi sosyal donatı özellikleri yer alıyor. Asansörlü konut projesinde, intercom sistemi ve çamaşır odası ile balkon mevcut.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesinde, ısıtma sistemi olarak ise merkezi sistem tercih ediliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, merkezi bir konumda yükseliyor. Toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yükselen konut projesi, aynı zamanda birçok merkezi noktaya da oldukça ulaşılabilir bir noktada yer alıyor.

Konut projesi; Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Kent Hastanesi gibi yerlere yakın bir noktada bulunuyor. TradeMark Studios konut projesi, Balatçık Mah. 8788/1 Sok. No: 1 Çiğli/İzmir adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 42 41

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın