Proje Haberleri

Trend Bornova Projesi Ağustos’ta Teslim

İzmir Bornova konut projesi İzpek Trend İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazımdirik Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daire satışları ve inşaat çalışmaları bütün hızıyla devam..

tasinmazhaber.com Trend Bornova Projesi Ağustos’ta Teslim

İzmir Bornova konut projesi İzpek Trend İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazımdirik Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daire satışları ve inşaat çalışmaları bütün hızıyla devam etmektedir. Aynı zamanda Projenin Ağustos 2021 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır. Trend Bornova konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları nedir? Bütün bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Bornova İlçesi, Kazımdirik Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselen konut projesi iki adet konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut blokları ise 7 katlı olup toplam 226 daireden meydana gelmektedir. Aynı zamanda dairelerin dışında ticari alanlar da yer almaktadır.

Trend Bornova konut projesinde üç tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 80 metrekare ile 83 metrekare arasında değişmektedir. 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 135 metrekare ile 141 metrekare arasında değişmektedir.

Konut projesinden bir daire alana 500 metrekarelik bir sosyal yaşam alanı hediye edilmektedir. Proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, pilates salonu, yoga salonu, jimnastik salonu gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Aynı zamanda site hobi alanlarına, kapalı otoparka ve 7/24 güvenlik sistemine de sahiptir.

Trend Bornova Daire Fiyatları Ne Kadar?

İzmir konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, daire tipine ve daire büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca konut fiyatları bulunduğu cepheye ve kata göre de değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden dairelerin fiyatları 800 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 83 metrekare büyüklüğündeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 800 bin TL ile 850 bin TL arasında değişmektedir.

80 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip daireler ise 875 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 135 metrekare büyüklüğündeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

141 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 285 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişmektedir.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Bornova konut projesi, Ankara Caddesi üzerindeki Turkcell Binasının yanı başında yükselmektedir. Bornova merkezinde yer alan konut projesi Metro Sanayii Durağına yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda ulaşım akslarının da tam ortasında konumlandırılmıştır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0232 344 0 800 ve 0536 282 80 82 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL