Proje Haberleri

Trend Erikli’de yaşam başladı

Edirne iline bağlı bulunan Keşan ilçesinde Trend Erikli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Binyapı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Trend Erikli’de yaşam başladı

Edirne iline bağlı bulunan Keşan ilçesinde Trend Erikli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Binyapı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Trend Erikli projesi bünyesinde 50 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de iki farklı plandan oluşuyor. Trend Erikli projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 67 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Trend Erikli projesindeki 2+1 ve 67 metrekare konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan projedeki 120 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları ise 400 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Büyük Cami Mahallesi’nde inşa edildi. Trend Erikli projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL