Trend Urgancı Town fiyat

Kastamonu’da Trend Urgancı Town projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Urgancı Group firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Trend Urgancı Town projesi bünyesinde 320 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje yirmi bir katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Trend Urgancı Town projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Trend Urgancı Town projesinde bulunan 1+1 konutlar 125 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 200 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Trend Urgancı Town projesi Kuzeykent Mahallesi, Miralay Halitbey Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın