Proje Haberleri

Trio Garden İstanbul fiyat

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Trio Garden İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Özyurt A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan..

tasinmazhaber.com Trio Garden İstanbul fiyat

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Trio Garden İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Özyurt A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Proje, bünyesinde 749 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Bahsi geçen proje kapsamında dairelerin yanı sıra dükkanlar da hayata geçiriliyor. Söz konusu olan proje bu yönü ile bünyesinde barındırdığı daire ve dükkanlar sayesinde bölgedeki konut ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Trio Garden İstanbul projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 68 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 384 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 593 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Trio Garden İstanbul projesinde bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 35 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Namık Kemal Mahallesi’nde inşa ediliyor. Trio Garden İstanbul projesi Adile Naşit Bulvarı’nda hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2023 yılı içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL