Proje Haberleri

Truva Residence İzmit’te satışlar devam ediyor

nDevyap Proje firması tarafından Kocaeli, İzmit’in Yeşilova Mahallesi’nde hayata geçirilen Truva Residence İzmit projesinde daire satışları tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat çalışmalarının da devam ettiği konut projesinde daire teslimlerine ise..

tasinmazhaber.com Truva Residence İzmit’te satışlar devam ediyor

nDevyap Proje firması tarafından Kocaeli, İzmit’in Yeşilova Mahallesi’nde hayata geçirilen Truva Residence İzmit projesinde daire satışları tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat çalışmalarının da devam ettiği konut projesinde daire teslimlerine ise 2021 yılı Kasım ayı içerisinde başlanması bekleniyor. “U” biçimine sahip ve yatay mimarili tek konut bloğundan meydana gelen projedeki yeşil alanlar, modern mimariyle buluşuyor.

Proje özellikleri neler?

İzmit konut projesi 4 bin 112 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Site içerisinde fitness salonu, kafe, sauna, kapalı otopark gibi alanlar mevcuttur. Zeynel Sokak üzerinde inşa edilen projede toplam 195 adet konut vardır. Site alanındaki tek blok, her katında 33’er daire olacak şekilde dokuz katlı olarak inşa ediliyor.

Proje tamamlandığında, konut sakinlerine resepsiyon hizmeti verilecek olup dairelerinde de akıllı ev sistemi mevcut olacak. Projede daireler isteğe bağlı olarak eşyalı teslim edilebiliyor. Söz konusu projedeki evlerde, yerden ısıtma sistemi kullanılacak.

Truva Residence İzmir daire özellikleri neler?

Truva Residence Kocaeli projesinde iki tip daire bulunmaktadır. Site içerisinde yer alan daireler 1+1 ve 2+1 tipindedir. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise brüt 57 metrekare büyüklüğü ile 93 metrekare arasında değişiyor. Bahsi geçen projedeki 1+1 tip daireler brüt 57 ve 71 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 tip daireler ise brüt 93 metrekare olarak tasarlandı.  iki odalı ve bir salonlu çatı dubleksi tipi evlerin büyüklüğü ise 93 metrekare değerinde olacak şekilde inşa ediliyor.

Projede fiyatlar ne kadar?

Truva Residence İzmit projesindeki brüt  57 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tip daireler 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Brüt 71 metrekare 1+1 tip daireler 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 93 metrekare brüt alana sahip 2+1 daireler ise 465 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Truva Residence İzmit projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, spa merkezi, cafe, restoran, bay bayan kuaför, kuru temizleme, resepsiyon karşılama hizmeti, oda servisi, 2 katlı kapalı otopark gibi bir çok sosyal alan yer alıyor. Proje Yeşilova Mahallesi, Zeynel Sokak, 7 / 5, İzmit / Kocaeli adresinde yer almaktadır. Proje İzmit’te, tramvay durağına ve alışveriş merkezlerine ve Kocaeli Otogarı’na yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için 0532 667 28 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL