Tual Adalar teslimleri yaklaşıyor

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Kartal ilçesinde Tual Adalar projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Dağ Mühendislik firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimler yaklaşmış durumda. Konutların çalışmalarının bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Tual Adalar projesi bünyesinde 531 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje otuz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yakacık Yeni Mahallesi’nde inşa ediliyor. Tual Adalar projesi Şehit Aydın Çelik Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Tual Adalar projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 71 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Tual Adalar projesinde bulunan 1+1 konutlar 507 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 811 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutların fiyatları 1 milyon 224 bin TL’den başlayarak alıcılarına sunuluyor. Söz konusu 4+1 konutlar ise 1 milyon 384 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın