Proje Haberleri

Tuana Prestij Evleri fiyat listesi

İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar İlçesi, Çengelköy’de hayata geçirilen Tuana Prestij Evleri projesinde satılık daire fiyatları 760 bin TL’den başlıyor.  Tuana Prestij Evleri fiyat listesi ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer..

tasinmazhaber.com Tuana Prestij Evleri fiyat listesi

İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar İlçesi, Çengelköy’de hayata geçirilen Tuana Prestij Evleri projesinde satılık daire fiyatları 760 bin TL’den başlıyor.  Tuana Prestij Evleri fiyat listesi ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Mavi Hisar İnşaat Gayrimenkul Turizm Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen proje 3 konut bloğundan meydana geliyor. Projede yer alan konut bloklarında toplam 119 adet konut bulunuyor. Projede konutların dışında ayrıca 4 adet ticari ünite de yer almaktadır. Ulaşım ağlarına yönelik konum avantajı sağlayan proje, kapalı ve açık otoparklar da yer alıyor. Ayrıca, proje alanının 6 bin 550 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Tuana Prestij Evleri daire özellikleri

Projede üç farklı tip dairelere yer veriliyor. Projedeki daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki daire seçeneklerinden meydana geliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 90 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

6 bin 550 metrekaresi yeşil alana ayrılan konut projesinde açılır kapanır yüzme havuzu, yürüyüş yolları, kapalı otopark ve mağazalar yer alıyor. Anadolu Yakası’nda yerini alan projedeki kapalı spor salonu, 4 metrelik tavan yüksekliğiyle görece ferah bir alan sunuyor.

Mavi Hisar İnşaat Gayrimenkul Turizm Anonim Şirketi tarafından yüklenilen projedeki yürüyüş yollarının çevresi, yeşil alanlarla çevrili durumda. Projede ayrıca, çocuk oyun alanları da bulunuyor. Modern mimarili yapıların inşa edildiği projedeki yüzme havuzu, açılıp kapanabilir özelliğe sahip durumda.

Tuana Prestij Evleri fiyat listesi

Tuana Prestij Evleri projesinde yer alan  2+1 tip daireler 760 bin TL ile 910 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki 3+1 tip daireler 1 milyon 75 bin TL ile 1 milyon 670 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan 4+1 tip daireler ise 2 milyon 200 bin TL ile 2 milyon 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Banka kredisine uygun satın alma imkanı bulunan konut projesinde yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçeneği ile ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Tuana Prestij Evleri projesi Alt Atabek caddesi No:1 Çengelköy Üsküdar / İstanbul adresinde yer alıyor.

Tel: 0216 202 22 23

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL