Tuğçe Modern nerede

Gaziantep ilinin gözde ilçelerinden biri olan Şehitkamil ilçesinde Tuğçe Modern projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Tuğçe İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Tuğçe Modern projesi bünyesinde 136 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Fıstıklık Mahallesi’nde inşa ediliyor. Tuğçe Modern projesi Yeni Stadyum yolu üzerinde hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Tuğçe Modern projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 117 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları 305 bin TL’den başlıyor. Tuğçe Modern projesinde bulunan 3+1 konutlar da 455 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın