Proje Haberleri

Tuna Panorama Çankaya’da yükseliyor

Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olan Çankaya ilçesinde Tuna Panorama projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Tuna İnşaat Sanayi A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021..

tasinmazhaber.com Tuna Panorama Çankaya’da yükseliyor

Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olan Çankaya ilçesinde Tuna Panorama projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Tuna İnşaat Sanayi A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Proje bünyesinde 194 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje yirmi altı katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar ilgi gören bir lokasyonda yükseliyor. Tuna Panorama projesindeki konutlar Akpınar Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi’nde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Tuna Panorama projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 199 metrekare ile 393 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 1 milyon 500 bin  TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Tuna Panorama projesinde bulunan 5+1 dairelerin fiyatları 2 milyon 53 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL