Türköz Park projesi Körfez’de yükseldi

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde Türköz Park projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Türköz İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Türköz Park projesi bünyesinde 263 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mimar Sinan Mahallesi’nde inşa edildi. Türköz Park projesi Manolya Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Türköz Park projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 79 metrekare ile 153 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Türköz Park projesindeki 1+1 konutlar 202 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 370 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın