Proje Haberleri

Ünlü Loft Premium Konya Selçuklu’da satışa çıktı! Daireler ne kadar?

Ünlü Loft Premium Konya şehrinde yükselen, oldukça konforlu 2 + 1 dairelerden meydana gelmektedir. Projenin sahibi Ünlü İnşaat şirketi olduğundan dolayı bu proje şirketin ismiyle anılır. Ayrıca satışa çıkmış olan..

tasinmazhaber.com Ünlü Loft Premium Konya Selçuklu’da satışa çıktı! Daireler ne kadar?

Ünlü Loft Premium Konya şehrinde yükselen, oldukça konforlu 2 + 1 dairelerden meydana gelmektedir. Projenin sahibi Ünlü İnşaat şirketi olduğundan dolayı bu proje şirketin ismiyle anılır. Ayrıca satışa çıkmış olan 2 + 1 daireler, Ünlü İnşaat’ın çalışma titizliğini göstermektedir. İnşaat çalışmalarında kullanılan tüm malzemeler TSE standartlarına uygundur. Bina temelleri ise karkas betonarme türünde olmaktadır. Dolayısıyla Loft Premium Selçuklu ve civarında yükselen en sağlam konutlar arasında sayılabilir.

Yerden ısıtma sistemine sahip olan bu dairelerin duvarları ve pencereleri yalıtımlıdır. Dolayısıyla dış ortamın gürültüsünden ya da çeşitli hava koşullarından korunmak mümkündür. Bununla birlikte dairelerde tek banyo vardır. Mutfaklardaki üçlü ankastre seti, sağlam dolaplar ve seramik kaplama ise çok kalitelidir. Ayrıca görüntülü diyafon, duşakabin, geniş balkon, laminant salon ve yatak odası zemini diğer detaylardan birkaç tanesidir.

Ünlü İnşaat’ın projesi nerede hayata geçiyor?

Bu projenin hayata geçtiği alan, Konya – Selçuklu’daki Yazır Mahallesi’ndedir. Proje alanının bulunduğu sokak ise Yeni İstanbul Caddesi’nin karşı tarafında bulunan Şafak Caddesi olmaktadır. Projenin konumu, yürüme mesafesinde olan yerler dolayısıyla son derece güzeldir. Dolayısıyla, sadece 5 – 10 dakikada ulaşmanın mümkün olduğu yerler şunlardır:

  • Özel Envar Okulları (İlkokul – Ortaokul)
  • Özel Konya Sistem Okulları (Anaokulu – İlkokul – Ortaokul)
  • Buhari Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • İMKB Mesleki – Teknik Anadolu Lisesi
  • Selçuklu Mesleki – Teknik Anadolu Lisesi
  • 87 No’lu Aile Sağlığı Merkezi
  • Özel Bardakçı Tıp Merkezi
  • Yazır Mahallesi İbrahim Halil Camii
  • A 101 ve BİM şubeleri
  • Çeşitli otobüs durakları

Ünlü Loft Premium Konya satılık daire seçeneklerine kıyasla nasıl bir değerdedir?

Ünlü Loft Premium Konya satılık daire fiyatları ile yaklaşık fiyatlara sahiptir. Brüt 115 metrekare, net 80 metrekare ölçüsündeki bu dairelerin fiyatı 335 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak isteyenler için iletişim numarası: 0507 532 89 89

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL