Proje Haberleri

Üsküdar Hasbahçe Konakları satışa çıktı!

Üsküdar Hasbahçe Konakları, çeşitli daire seçenekleri ile dikkat çekmekte olan lüks bir projedir. Projenin konumu ve donanım özellikleri ise oldukça iyidir. Örneğin dairelerde ankastre fırın, set üstü ocak, Wi –..

tasinmazhaber.com Üsküdar Hasbahçe Konakları satışa çıktı!

Üsküdar Hasbahçe Konakları, çeşitli daire seçenekleri ile dikkat çekmekte olan lüks bir projedir. Projenin konumu ve donanım özellikleri ise oldukça iyidir. Örneğin dairelerde ankastre fırın, set üstü ocak, Wi – Fi altyapısı ve görüntülü diyafon sistemi vardır. Bunlarla birlikte kiler bölmesi, giyinme odası, çamaşır odası, klima ve gömme dolaplar da mevcut olmaktadır.

Özel güvenlik elemanı tarafından güvenliği sağlanan bu konutlar, yangın ve hırsız alarmına sahiptir. Ayrıca spot aydınlatma, çelik kapı ve duşakabin oldukça kalitelidir. Elektriğin kesik olduğu zamanlarda devreye giren jeneratör ve çeşitli bina gereksinimlerini karşılayan kapıcı da en önemli detaylardandır. Koza Mesken İmar ve İnşaat’ın bu projesinde yer alan Hasbahçe Konakları, 2+1, 3 + 1 ve 4 + 2 oda sayısı seçeneklerine sahiptir.

Proje arsası nerededir?

Bu proje, İstanbul’un Üsküdar ilçesinin merkezinde yer alan Selamsız Mahallesi’ndeki Murat Reis Sokağı’nda yükselmiştir. Kat sayısı 6 olan bu binaların en yakınında Kutlu Sitesi, Soyak Bağlarbaşı Evleri ve Aktif Han Evleri bulunmaktadır. Bununla birlikte A 101, Çağrı Market, Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hilmi Çelikoğlu Ortaokulu ve Huzur Camii de proje alanı civarındadır.

Üsküdar Hasbahçe Konakları satılık daire fiyatları ne kadardır?

Hasbahçe Konakları satılık daire fiyatları, çeşitli özelliklere bağlı olarak değişebilmektedir. Dolayısıyla bu dairelerin fiyatları, bazı farklılıklar gereği şu şekilde olmaktadır:

 1. 2 + 1 daireler:
 • Brüt 115, net 110 m2
 • 2 banyo
 • 1.800.000 TL
 1. 3 + 1 daireler:
 • Brüt 132, net 110 m2
 • 2 banyo
 • 2.500.000 TL
 1. 4 + 2 dubleks daireler:
 • Brüt 257, net 210 m2
 • 3 banyo
 • 3.900.000 TL

Hepsi yerden ısıtmalı olan bu daireler hakkında daha detaylı bilgi almak da mümkündür. Üsküdar Hasbahçe Konakları ile ilgili olarak, 0 (216) 310 74 43 ya da 0 (539) 811 17 70 numaralarına ulaşılabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL