Proje Haberleri

Üstpark Afraze satışları devam ediyor

Konut projesi Üst Grup İnşaat firması tarafından Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Seymen Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Üstpark Afraze Kocaeli projesinde kalan son dairelerin satışları da tüm hızıyla devam etmektedir. Projede kaç..

tasinmazhaber.com Üstpark Afraze satışları devam ediyor

Konut projesi Üst Grup İnşaat firması tarafından Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Seymen Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Üstpark Afraze Kocaeli projesinde kalan son dairelerin satışları da tüm hızıyla devam etmektedir. Projede kaç tip daire vardır? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

17 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa parseli üzerinde inşa edilen projede 16 adet konut bloğu bulunmaktadır. 4 katlı 16 konut bloğunda ise toplam 148 adet konut yer almaktadır.  Modern ve yatay mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Üstpark Afraze Başiskele projesi bünyesinde kapalı otopark, spor alanı, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, oyun parkı gibi sosyal alanlar mevcuttur.

Projede daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Üstpark Afraze Yeniköy projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daireler mevcuttur. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Daireler brüt 148 metrekare ile 205 metrekare arasında değişmektedir.

2+1 tip daireler brüt 148 metrekare, net ise 100 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tip daireler brüt 185 ve 190 metrekare, net ise 135 ve 145 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 4+1 tip daireler ise brüt 188 ve 205 metrekare, net ise 149 ve 150 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Üstpark Afraze fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine, bulunduğu kata ve konumuna göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiştir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 700 bin TL’den başlamaktadır.

Üstpark Afraze projesindeki 2+1 konutlar 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 3+1 tip daireler 740 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca projede yer alan 4+1 tip daireler ise 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Teslimlerin hemen yapıldığı konut projesi Seymen Mahallesi’nde yer almaktadır. Üstpark Afraze projesi Seymen Mahallesi, Cihangir Sokak, Başiskele / Kocaeli adresinde yer almaktadır.

Tel: 0262 343 30 01

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL