Proje Haberleri

Vadi Kent Konutları satışları devam ediyor

Vadi Kent Konutları geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu konut projesi Kalaycıoğulları İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Satışa sunulan bu evleri detaylı bir biçimde inceleyerek hakkında bilgi sahibi..

tasinmazhaber.com Vadi Kent Konutları satışları devam ediyor

Vadi Kent Konutları geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu konut projesi Kalaycıoğulları İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Satışa sunulan bu evleri detaylı bir biçimde inceleyerek hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler bu daireleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Bu projedeki evler konumu dolayısı ile güneş almaktadır. Bu evler laminant zemin ile döşenmiş ortaya modern bir görüntü sunulmuştur. Aynı zamanda apartmanın içerisinde asansör vardır. Ses ve ısı yalıtımı da evin dış cephesinde bulunmaktadır. Ayrıca kapalı garajı da mevcuttur. Bu özelliği sayesinde araba sahiplerine büyük bir kolaylık sağlar. Sizlere doğa ile iç içe olan aynı zamanda şehirdeki istediğiniz kolaylığı ayağınıza getiren evler sunulmaktadır. Bu evler sizlere 7/24 koruma sağlamaktadır.

Vadi Kent Konutları konumu hakkında

Bu projenin özelliklerinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekmektedir. Bartın’ın Merkez ilçesinde bulunan bu evlerin konumu sizlere oldukça kolaylık sağlar. Konumu sayesinde sağlık problemlerini kolay bir biçimde doktora giderek atlatabilirsiniz. Markete oldukça yakın olması sizlerin işine oldukça yarayabilir. Aynı zamanda eğitim açısından da okullara yakın olması artı bir özelliğidir. Eğlence merkezine de oldukça yakın mesafededir. Şehir merkezine de ulaşım oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Ayrıca ulaşım olarak otobüs durakları oldukça yakındır. Birçok ulaşım seçeneği sizlere sunulmaktadır.

Vadi Kent Konutları fiyat bilgisi

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne ve tipine göre değişmektedir. Bu nedenle evlerin alanları ve kat sayısına göre fiyatının değiştiğini görmek mümkündür.

Projede yer alan brüt 105 metrekare, net 105 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 495 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 105 metrekare, net 90 metrekare büyüklüğüne sahip 2+1 dairelerin fiyatları 520 binden başlamaktadır.

Bu projede brüt 132 metrekare, net 132 metrekare büyüklüğüne sahip 3+1 dairelerin fiyatı 595 bin liradan başlamaktadır. Bu fiyat 675 bine kadar çıkmaktadır.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (531) 340 34 75 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL