Emlak Haberleri Manşet

Vali Konakları 2 fiyatlar ve ödeme planı

Antalya’nın Döşemealtı ilçesine konumlandırılan Vali Konakları 2 projesinde; daire, dubleks, çatı dubleks ve villa konut tipleri inşa ediliyor. Dairelerin bazılarında, villa tiplerinin tümünde bahçe alanı bulunuyor. Üç katı geçmeyen ve..

tasinmazhaber.com Vali Konakları 2 fiyatlar ve ödeme planı

Antalya’nın Döşemealtı ilçesine konumlandırılan Vali Konakları 2 projesinde; daire, dubleks, çatı dubleks ve villa konut tipleri inşa ediliyor. Dairelerin bazılarında, villa tiplerinin tümünde bahçe alanı bulunuyor.

Üç katı geçmeyen ve yatay mimarili yapıların yükseldiği projedeki 2+1 daire tipleri net 101 metrekare büyüklüğü ile net 105 metrekare büyüklüğü arasında yer alıyor. Antalya’nın merkezine kısa mesafede konumlandırılan projedeki 2+1 daire tiplerinin bahçe kullanım alanı 47 metrekare büyüklüğü ile 52 metrekare büyüklüğü arasında değişiyor.

Kooperatif tarafından inşa edilen projedeki 3+1 daire tipleri net 208 metrekare büyüklüğü ile net 226 metrekare büyüklüğü arasında değişiyor. Bu konut tiplerinin bahçe alanları 83 metrekare ile 105 metrekare büyüklükleri arasında inşa ediliyor.

Vali Konakları 2 dubleks ve villa tipleri

Evcil hayvanlara özel yaşam alanların da inşa edildiği projedeki 4+1 çatı dubleks tipindeki konutlar net 253 metrekare büyüklüğünde kuruluyor. Merkeze 13 dakikalık araç mesafesinde inşa edilen projedeki 5+1 dubleks konut tipleri ise net 200 metrekare büyüklüğü ile net 329 metrekare büyüklüğü arasında inşa ediliyor.

Projedeki villalar ise net 387 metrekare büyüklüğü ile net 500 metrekare büyüklüğü arasındayken bahçe kullanım alanları, 405 metrekare büyüklüğü ile 600 metrekare büyüklüğü arasındaki alternatiflerle inşa ediliyor.

Projedeki konut fiyatları neler?

Vali Konakları 2 projesindeki konut fiyatları 363 bin liradan başlıyor, 3 milyon 496 bin liraya kadar yükselen fiyatlarla satılıyor.

Akdeniz Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine üç dakikalık mesafede bulunan projeden konut satın alacaklar; konut fiyatının yüzde 30’unu peşin ödedikten sonra banka kredisi kullanabiliyor.

Site alanında açık ve kapalı yüzme havuzuna yer verilen projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 0,79 oranlı 180 aya kadar varan vadelerle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Vali Konakları 2 adres

Deniz kenarına 13 dakikalık araç mesafesine konumlandırılan proje; Altınkale Mahallesi, Osman Gazi Caddesi, Vali Konakları 2 Sitesi, Döşemealtı/Antalya açık adresinde inşa ediliyor.

Teslimlerine 2021 yılın ağustos ayında başlanacağı planlanan proje hakkındaki detaylara “0242 443 31 26 – 27” veya “+90 531 261 50 52” numaralarından birini arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL