Veb Tower İncek fiyatları

Google Haberlere Abone Ol

Ankara şehrinin İncek ilçesinde Veb Tower İncek projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Vebtaş Mühendislik İnşaat Enerji Turizm A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje otuz altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Veb Tower İncek projesi bünyesinde 85 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Veb Tower İncek projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 202 metrekare ile 431 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Veb Tower İncek projesindeki 2+1 konutlar 677 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 979 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 1 milyon 679 bin 495 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İncek Bulvarı’nda inşa edildi. Veb Tower İncek projesi Taşpınar Mahallesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın