Proje Haberleri

Vega City 3 hemen teslim

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Vega City 3 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Harput Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Vega City 3 hemen teslim

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Vega City 3 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Harput Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 48 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İstiklal Mahallesi’nde inşa edildi. Vega City 3 projesi Kuşkonmaz Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Vega City 3 projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 85 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Vega City 3 projesindeki 2+1 konutlar 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL