Proje Haberleri

Villa Mahal Büyükçekmece satışları başladı

Villa Mahal Büyükçekmece, modern mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca proje Yalçınlar Grup firması tarafından hayata geçirilmektedir. 183 bin metrekarelik..

tasinmazhaber.com Villa Mahal Büyükçekmece satışları başladı

Villa Mahal Büyükçekmece, modern mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca proje Yalçınlar Grup firması tarafından hayata geçirilmektedir. 183 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan proje 3 tip ve 106 villadan oluşmaktadır. Bu villalar 47 adet tek kat ve 59 adet iki katlı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca villalar 6 artı 1, 7 artı 1 ve 8 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

183.000 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan 3 tip ve 106 villadan oluşmaktadır. Bu villalar 47 adet tek kat ve 59 adet iki katlı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca villalar 6 artı 1, 7 artı 1 ve 8 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 6 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 487 metrekaredir. 7 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 652 metrekaredir. Ayrıca 8 artı 1 villaların büyüklüğü ise brüt 758 metrekare olmaktadır. Site içerisinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Her villada 20 tonluk su deposu, 60 metrekarelik yüzme havuzu, 2 araçlık garaj bulunmaktadır. Ayrıca Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor merkezi, spa bölümü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra restoran, kafeterya, tenis kortu ve park alanları olmak üzere mükemmel bir sosyal tesise sahiptir. Bu projeyi diğerlerinden ayıran özelliklerden biri bölgeye uygun mimarisi, verandaları ve açık avlularının olmasıdır. Malzeme kalitesi birinci sınıf olmaktadır. Ayrıca ahşap kapı ve dolaplar parlak lake olmaktadır. Klima, ankastre mutfak, beyaz eşya ve şömine gibi birçok özellik yer almaktadır.

Villa Mahal Büyükçekmece konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi Alkent 2000 Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar şehir merkezine yakın olup Büyükçekmece Gölvadisi manzaralıdır. Bunun yanı sıra İstanbul  Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta olup hava ve gürültü kirliliğinden uzak konumdadır. Muhitte alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Ayrıca hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Proje alanı anayol ve caddeye yakın konumdadır. Ayrıca toplu taşıma aracı olarak minibüs ve otobüs kullanabilirsiniz.

Villa Mahal Büyükçekmece fiyatları ne kadardır?

Villa Mahal Büyükçekmece projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 487 metrekare büyüklüğe sahip 6 artı 1 villaların fiyatı 11.250.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 652 metrekare büyüklüğe sahip 7 artı 1 villaların fiyatı 12.950.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 758 metrekare büyüklüğe sahip 8 artı 1 villaların fiyatı ise 14.900.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 886 19 00 veya 0 (549) 823 78 44 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL